WhatsApp +(48) 78-321-88-87 , Telefon +(48) 78-321-88-87

 
Вибрано: 0
Сума: 0 Зл.
 
 
Автозапчастини для Українців у Польщі. Україномовні менеджери допоможуть купити автозапчастини на ваше авто. Дзвоніть. Ми з України.

Автозапчастини

Запчасти, выделенные зеленой строкой (Склад), заказанные до 14-00,  могут быть отправлены в день заказа!
Товар Срок поставки Нал. Кол-во Цена, Зл.

Як оформити замовлення деталей

Щоб купити запчастину бренду пропонуємо вивчити прайс . Ціна відрізняється на основі пропозицій постачальників. У колонці термін прибуття товару обчислюється днями з підтвердження покупки. Для вибору інших артикулів - перейдіть на іншу сторінку. Для додавання товару до списку покупок - натисніть Купити збоку та продовжуйте пошук або перейдіть до оформлення. Після натискання на артикул відкриється сторінка з інформацією про товар:

  • Інші виробники аналогів . В основному час доставки замінника не відрізняється від . У таблиці – діючі варіанти від бюджетних до дорогих. Ми радимо дивитися на відгуки про бренд та якість.
  • Кількість товарів на складах за артикулом. У таблиці вписано наявність факту. Наявність товарів та вартість визначаються реалізатором.
  • Вартість. Початкову визначає бренд, фінальну – дистриб'ютори. Діапазон на обліку у служб контролю бренду, хоча реалізатор може зменшити вартість на власний розсуд.

Інформація про бренд

вважається популярним брендом автокомплектуючих. Офіси та підприємства бренду знаходяться у багатьох країнах, з'являються офіси для роботи з покупцями. У пропозиціях - запчастини на всі види автомобілів від малолітражок до важкої техніки - це допомагає бренду актуалізувати товари в сховищах у реалізаторів. Перевірки якості запчастин приходять із різних місць: відділ контролю, випробування організацій та думки покупців. Для будь-якого пункту найважливішою є користь від експлуатації в реальних умовах з перепадами навантажень і погоди, де виявляються недоліки інженерів . У міру доопрацювань заслужив премії від міжнародних організацій та підтвердження надійності від незалежних служб контролю. За рахунок зручної логістики знижується і ціна товарів, а значить зростає попит і підвищується кількість товарів на ринку. Запчастини випускаються у двох варіантах:

  1. Оригінали для складання конвейєром. Пряме постачання з логотипом марки та передачею відповідальності за якість. Рівень виробу відповідає вимогам ISO, є гарантійний талон. Фінальну перевірку перед запуском проводить .
  2. Заміна під позначкою . Виконується за технологією оригіналу, не поступається якістю. Різниця в ресурсі 5-20%, різниця вартості до 50-70% обумовлена ​​логотипом, конкуренцією на ринку та попитом на категорію. поєднує напрацювання партнерів та свої інновації для здешевлення та кращої якості.

Більшість клієнтів позитивно відгукуються про виробника за ціною та якістю. Експлуатаційні характеристики виробів дозволяють використовувати їх протягом терміну, заявленого у документації. При помірній їзді термін служби деталі може приємно здивувати покупця, заощадивши гроші на ремонт. Як дистриб'ютор, ми надаємо підтвердження оригінальності . Крім того, виробник дає гарантію, за якою ви можете звернутися до представника. Для перевірки можна використовувати кілька методів: штрих-код, QR, порівняння комплектації. На сайті бренду є список контактів, вказані адреси представництв для вирішення гарантійних випадків.